تبلیغات
خفن خفن خفن - MakeUp Pilot 2.0

MakeUp Pilot 2.0

دوشنبه 12 فروردین 1387

MakeUp Pilot نرم افزاری است که برای آراستن چهره طراحی شده است و به شما اجازه میدهد که آثار گریم را مستقیما بر روی چهره تان اعمال کنید .
از خوب به نظر نرسیدن پوست خود در تصاویر ناراحت نباشید ! اگر شما برنامه ی MakeUp Pilot را داشته باشید مثل این است که وسیله ی گریم تصاویر خود را در کامپیوتر در اختیار دارید . استفاده کنید از این ابزار برای هر لکه و خالی که روی پوست شما وجود دارد از جمله ( خال , زگیل , جوش , لکه های پوستی و ... ) . این برنامه از چهره ی شما تصاویری کامل و بی عیب برای ارسال به دوستان و یا قرار دادن در آلبوم خانوادگیتان می سازد . با این برنامه شما قادر خواهید بود عکسهایتان را بسیار بهتر از قبل و حتی بهتر از یک عکاس ویرایش کنید .
این برنامه با حجم کمی که دارد و عملکرد ساده در ویرایش تصاویر بسیار بازده عالی ای دارد و نرم افزار قدرتمندی برای استفاده ی عکاسان نیز می باشد . در هنگام اجرای برنامه نیز آموزش خودکار با تصویر پیش فرض برنامه شروع میشود که به دلخواه می توان آنرا بست و کار با این برنامه را شروع کرد ...

طرز روتوش و اصلاح تصاویر :
1 . مکان نمای موس را در محلی که می خواهید اصلاح کنید قرار دهید
2 . سایز مکان نما ( اصلاح کننده ) را اندکی بزرگتر از نقطه یه خال یا ... تنظیم کنید
3 . حالا ماکن نمای موس را بر روی تمام نقاط خال یا لکه ی مورد نظر که می خواهید پاک کنید بکشید ( یکبار کلیک کنید و نگه دارید ) و پس از انجام این کار دکمه ی ماوس را رها کنید !

برخی از قابلیتهای كلیدی نرم افزار MakeUp Pilot 2.0:
- شکل دهی به صورت
- صاف کردن پوست
- زیبا سازی چشم و دندان
- تنظیم نور و سایه
- حذف لک و جوش
- از بین بردن رنگ قرمز چشم در هنگام عکاس
- و...
 
Download Link [4.18 MB ] :

ارسال شده در

دیدگاه ها : دیدگاه

نویسنده : عرفان صداقت

صفحات وبلاگ

مطلب اخیر