تبلیغات
خفن خفن خفن - دانلود مستقیم فیلم Sweeney Todd 2008 DVDRip

دانلود مستقیم فیلم Sweeney Todd 2008 DVDRip

یکشنبه 21 بهمن 1386

Image:Sweeneylarge.jpg

Sweeney Todd : The Demon Barber of Fleet Street 2007 DVDRip - Free direct download

فیلم خارجی جدید و بسیار جذاب سوئینی تاد : آرایشگر ( سلمانی ) شیطانی  خیابان فلیت با بازی جانی دپ بازیگر مشهور هالیوود با کیفیت عالی DVDRip و لینک مستقیم برای دانلود

خلاصه داستان: بنجامین بارکر ( جانی دپ ) پس از سال ها به لندن بازمی گردد. او سال ها پیش در پی توطئه ای توسط قاضی تورپین به خاطر جنایتی که مرتکب نشده، محکوم و تبعید شده است. تورپین که با هدف دستیابی به همسر بارکر این نقشه را اجرا کرده بود، اینک سرپرست دختر بارکر است. بارکر که توسط ملوان جوانی به نام آنتونی هوپ نجات یافته و همراه وی به لندن بازگشته، در صدد یافتن همسر و فرزندش برمی آید. او که نام خود را به سوئینی تاد تغییر داده، پس از برخورد با خانم لاوت درمی یابد که همسرش فوت کرده است.

هدف تاد از بازگشت به لندن تنها گرفتن انتقام از تورپین و دستیار رذل او بدفورد است. از این رو با به راه انداختن مغازه سلمانی در طبقه فوقانی مغازه خانم لاوت سعی می کند تا قاضی را به آنجا کشانده و هنگام اصلاح صورت او را به قتل برساند. همزمان آنتونی هوپ هنگام گردش در لندن، سر از مقابل خانه قاضی در آورده و با دیدن جوهانا-دختر تاد- که در خانه محبوس شده، دل به او می بازد. سوئینی تاد که از آن چه بر سرش آمده، خشمگین است تصمیم به گرفتن انتقام از همه اهالی لندن دارد. اولین قربانی او نمایشگر دوره گردی به نام سینیور پیرللی است و پس از مرگ او دستیارش-پسر کوچکی به نام توبی- ساکن مغازه خانم لاوت می شود. خانم لاوت نیز نقشه ازدواج با سوئینی را در سر می پروراند، اما سوئینی تشنه خون حاضر به چشم پوشی از هدف خود نیست…

کارگردان: تیم برتون.

موسیقی: استیفن سوندهایم.

ژانر ( سبک ) : جنایی ، موزیکال ، هیجانی

بازیگران: جانی دپ[سوئینی تاد]، هلنا بونهم کارتر[خانم لاوت]، آلن ریکمن[قاضی تورپین]، تیموتی اسپال[بیدل بدفورد]، ساشا بارون کوهن[سینیور آدلفو پیرللی]، جمی کمپبل باور[آنتونی هوپ]، لورا میشله کلی[زن گدا]، جین وایزنر[جوهانا]، اد سندرز[توبی]، هری تیلور[آقای لاوت].

مدت : ۹۵ و ۱۱۷ دقیقه.

محصول : ۲۰۰۷ آمریکا، انگلستان

Based on the hit Broadway musical which tells the infamous story of Benjamin Barker, a.k.a Sweeney Todd, who sets up a barber shop down in London which is the basis for a sinister partnership with his fellow tenant, Mrs. Lovett.

دانلود فیلم مستقیم سی دی ۱ با حجم ۷۰۰ مگا بایت  :

Download Movie CD 1 : 700 MB

دانلود فیلم مستقیم سی دی ۲ با حجم ۶۹۶ مگا بایت  :

Download Movie CD 2 : 696 MB

پس از دانلود پسوند فیلم را به .AVI تغییر دهید

--

ارسال شده در

دیدگاه ها : دیدگاه

نویسنده : عرفان صداقت

صفحات وبلاگ

مطلب اخیر